REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
ul. Staszica,  Szkolna i Kołłątajainwestycja
Pokaż inwestycję
ul. Staszica, Szkolna i Kołłątaja
Twardogóra, Kołłątaja
[Rzeszów] Osiedle Kolbego II Etapinwestycja
Pokaż inwestycję
[Rzeszów] Osiedle Kolbego II Etap
Rzeszów, Przybyszówka, Tarnowska
Stacja kolejowa Zakopaneinwestycja
Pokaż inwestycję
Stacja kolejowa Zakopane
Zakopane, Chramcówki 35
S12 Dorohucza – Chełm Zachódinwestycja
Pokaż inwestycję
S12 Dorohucza – Chełm Zachód
Dorohucza
Aparthotel "Tkalnia Snu"inwestycja
Pokaż inwestycję
Aparthotel "Tkalnia Snu"
Łódź, Śródmieście, 6 Sierpnia 47
Kolejna polska firma inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu KSSEartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu KSSE
Kolejna polska firma inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE S.A.), w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem w powiecie kłobuckim.
Kolejna polska firma inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej SSEartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej SSE
Kolejna polska firma stawia na rozwój ze wsparciem udzielonym przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE S.A.), w ramach programu Polska Strefa Inwestycji.
Pod Wrocławiem za ponad 80 milionów euro powstaje wielka fabryka hiszpańskiej firmy Persan [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem za ponad 80 milionów euro powstaje wielka fabryka hiszpańskiej firmy Persan [FILM + ZDJĘCIA]
Trwa realizacja kolejnej wielkiej, zagranicznej inwestycji produkcyjnej na Dolnym Śląsku. Pod Wrocławiem, w miejscowości Wróblowice w gminie Miękinia trwają zaawansowane prace na budowie fabryki chemii gospodarczej firmy Persan Polska S.A., należącej do hiszpańskiej grupy Persan.
Pod Wrocławiem ruszyła budowa wielkiej fabryki hiszpańskiej firmy Persan. Pracę znajdzie ponad 1000 osóbartykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem ruszyła budowa wielkiej fabryki hiszpańskiej firmy Persan. Pracę znajdzie ponad 1000 osób
Ruszyła realizacja kolejnej wielkiej inwestycji produkcyjnej na Dolnym Śląsku. Pod Wrocławiem, w miejscowości Wróblowice w gminie Miękinia ruszyła budowa fabryki chemii gospodarczej firmy Persan Polska S.A., należącej do hiszpańskiej grupy Persan.
Amerykańska firma BNY Mellon stawia na Wrocław. W planach 1500 nowych miejsc pracy!artykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma BNY Mellon stawia na Wrocław. W planach 1500 nowych miejsc pracy!
Bardzo dobre informacje dla rynku pracy w stolicy Dolnego Śląska. Po ostatnich, złych informacjach dotyczących szwajcarskiego banku Credit Suisse (możliwość likwidacji nawet ponad 5 tys. miejsc pracy we Wrocławiu) i zamknięcia fabryki szwedzkiej firmy Volvo Buses (zwolnienia grupowe 1500 pracowników), tym razem przyszły pozytywne wiadomości.
Schneider Electric Polska zostaje w Parku Rozwojuartykuł
Pokaż artykuł
Schneider Electric Polska zostaje w Parku Rozwoju
Firma Schneider Electric Polska renegocjowała umowę i przedłużyła najem biura o powierzchni 8 500 mkw. w Parku Rozwoju przy ulicy Konstruktorskiej 12 w Warszawie. Najemcę w transakcji reprezentowała firma doradcza Colliers.
Wrocławski biurowiec Centrum Południe z kolejną nagrodąartykuł
Pokaż artykuł
Wrocławski biurowiec Centrum Południe z kolejną nagrodą
"Lider Dostępności" pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP co roku wyłania inwestycje wyróżniające się dostępnością architektoniczną. W 2022 roku do wąskiego grona wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie dołącza Centrum Południe, wrocławski biurowiec Skanska. To już kolejna doceniona inwestycja dewelopera. Poprzednio nagrodę Lidera otrzymał inny biurowiec w stolicy Dolnego Śląska – Nowy Targ.
Pod Wrocławiem trwa budowa wielkiej fabryki hiszpańskiej firmy Persan [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem trwa budowa wielkiej fabryki hiszpańskiej firmy Persan [FILM + ZDJĘCIA]
Trwa realizacja kolejnej wielkiej, zagranicznej inwestycji produkcyjnej na Dolnym Śląsku. Pod Wrocławiem, w miejscowości Wróblowice w gminie Miękinia trwają zaawansowane prace na budowie fabryki chemii gospodarczej firmy Persan Polska S.A., należącej do hiszpańskiej grupy Persan.
Koreańska firma ANP Enertech zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu artykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma ANP Enertech zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu
ANP Enertech, koreański producent komponentów do baterii litowo-jonowych zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu (powiat brzeski, woj. opolskie). Zakład spółki powstanie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" (WSSE). Projekt inwestycyjny od początku obsługiwała Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). To już 69 koreańska inwestycja wsparta przez PAIH i druga zlokalizowana w Skarbimierzu.
Niemiecki koncern Vaillant zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Katowicachartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern Vaillant zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Katowicach
Kolejna firma zdecydowała się na rozwój w Katowicach, mowa o firmie Vaillant, będącej liderem branży HVAC i jednym z czołowych pracodawców IT na Górnym Śląsku. Jej zarządzający postanowili otworzyć nowe stanowiska w dziale badań i rozwoju (R&D), w związku z dynamicznym wzrostem zespołu. Obecnie Vaillant zatrudnia w Katowicach 70 pracowników. Dodatkowo chce zatrudnić 160 osób.
Światowy lider technologii medycznej inwestuje pod Krakowemartykuł
Pokaż artykuł
Światowy lider technologii medycznej inwestuje pod Krakowem
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w aglomeracji krakowskiej. Firma Stryker Poland Manufacturing sp. z o.o. zainwestuje 265 mln zł w rozwój swojego zakładu w Skawinie.
Fabryka Broni "Łucznik" inwestuje w robotyzację i cyfryzację procesów produkcyjnychartykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Broni "Łucznik" inwestuje w robotyzację i cyfryzację procesów produkcyjnych
Zarząd Fabryki Broni "Łucznik" – Radom Sp. z o.o. podpisał umowę z Ministerstwem Aktywów Państwowych, reprezentującym Skarb Państwa. Dotyczy ona wsparcia finansowego projektu „Robotyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych w Fabryce Broni". Wartość całej umowy wynosi 25,96 mln zł, z czego dofinansowanie ze strony MAP wyniesie 8,36 mln zł. Projekt jest realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Dworzec Warszawa Zachodnia na finiszu przebudowy! [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Dworzec Warszawa Zachodnia na finiszu przebudowy! [FILMY]
Potężnie opóźniona wielka przebudowa dworca Warszawa Zachodnia dobiega końca. Pasażerowie wciąż czekają na otwarcie przejścia podziemnego, zamkniętego od połowy 2023 r. To ostatni element tej wielkiej inwestycji w stolicy – i już wiadomo, kiedy znów będzie można nim przejść.
Przelot nad przebudową Warszawy Zachodniej i Ursusa Północnego w październiku 2025 [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Przelot nad przebudową Warszawy Zachodniej i Ursusa Północnego w październiku 2025 [FILM]
Potężnie opóźniona wielka przebudowa dworca Warszawa Zachodnia dobiega końca. Pasażerowie wciąż czekają na otwarcie przejścia podziemnego, zamkniętego od połowy 2023 r. To ostatni element tej wielkiej inwestycji w stolicy – i już wiadomo, kiedy znów będzie można nim przejść.
Jeden z najwyższych budynków w Gdańsku, ikoniczny biurowiec Neptun już po metamorfozie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Jeden z najwyższych budynków w Gdańsku, ikoniczny biurowiec Neptun już po metamorfozie [ZDJĘCIA]
Centrum Biurowe Neptun to jeden z najwyższych i najbardziej rozpoznawalnych biurowców Trójmiasta. Przez dekadę obecności na rynku zbudował solidną pozycję, jednak w tym czasie dynamicznie zmieniały się zarówno technologie, jak i potrzeby użytkowników nowoczesnych przestrzeni biurowych. Ambicją właściciela obiektu – spółki pozostającej pod zarządzaniem CBRE Investment Management (CBRE IM) – jest nie tylko nadążanie za tymi zmianami, ale realne wyprzedzanie rynkowych oczekiwań. Zakończona modernizacja jest jednym z etapów szerszego planu rozwoju Neptuna, a kolejne zmiany zobaczymy jeszcze w 2026 roku.
REKLAMA